Cerere helper {yLeMoN}

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Cerere helper {yLeMoN}

Mesaj Scris de yLeMoN la data de Joi Ian 07, 2016 1:25 pm

Nick server: yLeMoN
Varsta: 15 ani.
Ore jucate: 3h.
Level: 1
Oras: Bucuresti.
Sector / Judet: Sector 3
Ce calitati ai, dar defecte?: Sunt o fire amabila si descurcareata.Defectul meu cel mai mare este faptul ca sunt prea entuziasmat uneori.
Descriere personala (minim 25 cuvinte):Ma numesc Mihai am 15 ani si sunt din Bucuresti.Sunt o fire amabila si am cei 7 ani de acasa.Sunt inalt am parul brunet si ochi caprui.Hobbyul meu este fotbalul iar in timpul liber ies cu prieteni prin oras si ma joc SAMP.Cand nu gasesc de lucru pe SAMP mai practic si Counter Strike Global Offensive.
De ce vrei sa devi helper ?: As dori functia de helper deoarece mi se pare tare serverul si vreau sa ajut playerii noi si sa aduc playeri capabili de acest server minunat.Si in al doilea rand vreau sa fac parte din Stafful minunat al acestui server.

yLeMoN

Data de înscriere : 07/01/2016

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Cerere helper {yLeMoN}

Mesaj Scris de Cosmin la data de Joi Ian 07, 2016 1:44 pm

yLeMoN a scris:Nick server: yLeMoN
Varsta: 14.
Ore jucate: 3h.
Level: 1
Oras: Bucuresti.
Sector / Judet: Sector 3
Ce calitati ai, dar defecte?: Sunt o fire amabila si descurcareata.Defectul meu cel mai mare este faptul ca sunt prea entuziasmat uneori.
Descriere personala (minim 25 cuvinte):Ma numesc Mihai am 15 ani si sunt din Bucuresti.Sunt o fire amabila si am cei 7 ani de acasa.Sunt inalt am parul brunet si ochi caprui.Hobbyul meu este fotbalul iar in timpul liber ies cu prieteni prin oras si ma joc SAMP.Cand nu gasesc de lucru pe SAMP mai practic si Counter Strike Global Offensive.
De ce vrei sa devi helper ?: As dori functia de helper deoarece mi se pare tare serverul si vreau sa ajut playerii noi si sa aduc playeri capabili de acest server minunat.Si in al doilea rand vreau sa fac parte din Stafful minunat al acestui server.

Cosmin

Data de înscriere : 07/01/2016

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum