Cerere Helper

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Cerere Helper

Mesaj Scris de R3APPER la data de Mier Ian 06, 2016 4:44 pm

Nick server:R3APPER
Varsta:Am varsta de 16 ani.
Ore jucate:1 ora.
Poza /stats:
Oras:Bistrita.
Sector / Judet:Bistrita-Nasaud.
Ce calitati ai, dar defecte?:Unul dintre defectele mele este ca ma atasez foarte repede de oameni, animale, si ca sunt foarte gelos, iar una dintre calitatile mele este respectul meu fata de cei din jurul meu.
Descriere personala (minim 25 cuvinte):Baiat serios, matur,cu capul pe umeri, insa cand este de ''caterinca'' nu duc lipsa de simtul umorului. Cand imi cere situatia, sunt foarte dur si ma impun foarte usor. Nu sunt o fire invidioasa, apreciez valorile si le evidentiez cat de mult pot. Sunt genul de om caruia ii place sa duca la sfarsit orice lucru inceput, nu abandonez pe parcurs. Sunt capabil sa lucrez in echipa, insa uneori lucrez pe cont propriu. Ma pot considera diferit de cei pe care-i cunosc, deoarece imi iubesc dusmanii. Ei ma fac sa ma ridic in momentele in care sunt la pamant, am o satisfactie totala cand imi umilesc dusmanii si ma ridic peste nivelul lor. Am o gandire logica si analizez fiecare pas pe care urmeaza sa-l fac. Sunt calm in orice situatie, inainte de a lua o decizie importanta gandesc fiecare lucru la rece.
De ce vrei sa devi helper ?: Vreau sa devin helper, pentru ca vreau sa incerc ceva nou, o experienta mai placuta. Imi place sa ajut player-ii cei noi, cei ce abia au intrat in lumea virtuala. Vreau sa-i indrept spre calea cea buna si sa ridicam alien-darkz cat mai sus. Vreau sa imi fac noi prieteni.

R3APPER

Data de înscriere : 06/01/2016
Varsta : 18
Localizare : Bistrita

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Cerere Helper

Mesaj Scris de Cosmin la data de Joi Ian 07, 2016 1:47 pm

[quote="Cosmin"]Nick server:Cosmin
Varsta:Am varsta de 14 ani.
Ore jucate:1 ora.
Poza /stats:
Oras:Gaesti
Sector / Judet:Dambovita
Ce calitati ai, dar defecte?:Pai am calitati invat bine,sunt un baiat serios si cuminte,am si defecte,in ultimu timp nu prea imi mai place scoala,pentru ca este grea si nasoala,nu prea ma inteleg cu prietenii mei pentru ca ei sunt preocupati doar de fotbal si atat pot spune.

Cosmin

Data de înscriere : 07/01/2016

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum